Luxury-Home-Amman-Jordan-02

Faraday Elektrik Elektronik San. Ve Tic. Ltd. Şti olarak Güç Elektroniği, Endüstriyel Otomasyon, Enerji Otomasyonu, Arıtma Tesisi Otomasyonu, Elektroteknik ve Jeneratör Senkronizasyonu üzerine faaliyet gösteren 2013 yılı başında kurulup hızla büyüyen bir firmayız. Ülkemizde hiçbir firmanın yapmadığı özel amaçlı güç konvertörleri üzerine çalışmalar yapmaktayız.

Bunlardan biri olan Mikro Ark Plazma Elektrolitik Oksidasyon Power Supply adlı çalışmamızla hafif metallerin( alüminyum, magnezyum, titanyum vb.) korozyona ve aşınmaya uğramasını engelleyen proses tekniğinin gerçekleştirilmesini sağlayan özel amaçlı modifiye güç kaynağının yapımıdır.

Ve yine firmamız enerjinin büyük önem arz ettiği Hastaneler, Havalimanları ve Askeri Üsler gibi noktaların şebeke ile jeneratör setinin senkronizasyonunu ve enerjinin kontrolünü, scada ile değerlerin izlenmesini sağlayan, başarı ile hayata geçirmiş olduğumuz Enerji Otomasyonu çalışmasını yapmıştır. Bu çalışmamızı bu işi yapabilen çok az sayıda firmanın yaptığı gibi sonlandırma çalışmasını yurt dışından destek alaraktan yapmak yerine Biz hiçbir destek almadan tamamiyle kendi imkanlarımızla hayata geçirmiş ve sonlandırmasını da bizler yapmış bulunmaktayız.

SORUN DEĞİL, ÇÖZÜM

Bunun yanında firmamız kalitesine güç katması amacıyla Dünyanın en iyi Kesintisiz Güç Kaynağı ve Çözümleri üreticilerinden olan Socomec firmasının Doğu Bayisi ve Yetkili Servisi olarak UPS noktasında hem satış hem de hizmet vermektedir. Tüm bu hizmetlerimize ürünlerimiz ve projelerimiz adlı sitemizdeki linkten ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla

FARADAY ELEKTRİK AİLESİ